Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0

Казан чавунний

Якщо Ви вирішили провести вихідні дні на природі, у колі друзів або сім'ї, та бажаєте приготувати щось незвичне та смачненьке - Вам, безперечно, може стати у пригоді чавунний казан! У такому посуді можна готувати ароматні страви на велику кількість осіб, а також він буде зручним у догляді та експлуатації.

У чавунних казанах, здебільшого, готують страви східної та середньоазіатської кухні, але Ви, також, можете проявити фантазію, та застосувати казан для винайдення власного, неперевершеного рецепту!

Із казаном у наявності, Ви можете приготувати узбецький плов, середньоазіатські супи, солянки, суп-харчо, свинячі реберця тощо.

Чавунні казани Brizoll

Казани українського виробника Brizoll - це ідеальний вибір для тих, хто цінує якість та практичність. Вироби не містять шкідливих домішок, їх майже неможливо розбити або пошкодити, за ними легко доглядати, а страви у такому посуді виходять насиченими та ароматними. Також перевагами чавуну є здатність рівномірно розподіляти тепло та довго його зберігати.

У нашому інтернет-магазині ви знайдете два типи казанів:

  • Туристичні - рівномірно нагріваються та зберігають температуру довгий час; можна ставити на поверхню або підвішувати над вогнем; пласку кришку можна використовувати для ефекту приготування у печі. Доступні у об'ємах 6 і 8 л.
  • Азіатські - підходять для приготування страв на відкритому вогні. Для невеликої компаніїї доступні об'єми 4, 6 та 8 л, для великої кількості осіб 12 або 15 л.

До казанів можна обрати не звичайну кришку, а кришку-сковороду та кришку-сковороду гриль. Таким чином, Ви зможете готувати декілька страв одночасно. Наприклад, доки тушкуєте м'ясо в казані, можна смажити картоплю, або готувати овочі на гриль-варіанті.

 

Вгору